sábado, 8 de enero de 2011

Noizy - Sa ka si un (feat. Bohemi e Xhevi)♥

Yeah Bohemi Ma Shqipe Xhef Sa Andra Qe Shqiptart nuk Mujn me Realizue Ref:2x:Noizy Sa ka si un talentum secilin e do ma shum ka anderr ni album po pengesa jon pa fun sa rrena e trillime sa besume e do premtime sa per to kisha dek po kom qendru me forcen time Bohemi: Sa ka si un talentum secilin e do ma shum ka anderr ni album po pengesa jon pa fun sa rrena e trillime sa besume e do premtime sa per to kisha dek po kom qendru me forcen timee nejse se njana doren tjetren dore e nimon nje syn pa tjetrin s'shikon ather qe ti don familjen qe ti syt shokt qe po qesin drite per ata qe dojn met myt nejse jom ujk mbi mbi .... si gjithmon tu bo ni plan nuk po dimi me hec fare gjena tjera lej me nje ane ato qe nuk i kam ato qe nuk i kam ato qe nuk mi than ato qe pa to mujta me mrri ketuu ku jam oooooo jetoj me beates dhe rimes kajher ne efectin eh bimes kerkojn ma tmiren e tmires na kcen pa piken e veshtires ky hec me shum domethonje djaloshi prej asaj zone une eci para dhe para tregojm ti shoki qa Bonee... Ref:2x:Noizy Sa ka si un talentum secilin e do ma shum ka anderr ni album po pengesa jon pa fun sa rrena e trillime sa besume e do premtime sa per to kisha dek po kom qendru me forcen time Bohemi: Ja kam nis tuj bo rrep qe sode e shume vite para kom shkrujt qka mka n'dodh e jo si ju qe dhoni prralla nuk osht eh para her aaa qe po ngjo ket ZOO nuk osht as e fundit OTIAR... ta bje dhe njo nuk e bojm na ket pun tani se ka hyy sii mod u bon beate nket rruge per ne librat kan me fol jom ih bind sikur qithqka me nal n'zemer eh kom Zotin qe kurr ska me u nal mshifni si tveqant si diqka shum tip i rrall pysni njanin tjetrin ky djal ku do me dal se iken shpejt koha ma shpejt siq iken ora per mu let vazhdojn se farat une i molla hap mas hapii kom kuptu se shum gjona jon ndryshe syni shef ndrejt eh menja ty tash shpjegu pytje pom win qitha senet qe kom endrru me passss....

No hay comentarios:

Publicar un comentario